Rekolekcje przed Świętem Patronalnym

Zapisy właśnie ruszyły, spotkajmy się razem w przestrzeni wirtualnej! Rekolekcje przed Świętem Patronalnym odbędą się 20-21 listopada.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Członków KSM DL, Kandydatów oraz przyjaciół stowarzyszenia! Dlaczego warto wziąć udział?

Temat

W tym roku wysłuchamy dwóch wartościowych konferencji o budowaniu chrześcijańskich relacji. Każdy z nas żyje we wspólnocie, jednak samo bycie w niej, nie zapewni jej rozwoju. Zrozumienie relacji ze sobą, otoczeniem i partnerem, to także nauka, w której możemy w pewien sposób pomóc.

Jako chrześcijanie posiadamy wartości, według których chcemy postępować. Czasem rodzą się jednak pewne pytania i wątpliwości. Pragniemy dać Wam możliwość poznania odpowiedzi/zdania prowadzących w tych ważnych obszarach.

Forma

Obecna sytuacja nie powstrzymuje nas przed zorganizowaniem rekolekcji. Konferencje, spotkania, a także integrację wprowadzamy w przestrzeń wirtualną. Mamy nadzieję, że forma online nie stanie się czynnikiem zniechęcającym. Jako Zarząd dokładamy wszelkich starań, aby nasze stowarzyszenie, mogło nadal widywać się we wspólnocie przeżywając diecezjalne wydarzenia i uroczystości. Dajcie się pozytywnie zaskoczyć!

Szczegóły wydarzenia już wkrótce!

Druhu/druhno, zapisz się już teraz! -> Link do formularza zgłoszeniowego

Zachęcamy także do zapisu w Aplikacji KSM DL, na której pojawią się aktualizacje i plan wydarzenia.

Święto Patronalne

Rekolekcje przed Świętem Patronalnym stały się tradycją w naszej diecezji, jest to okres szczególnie dla stowarzyszenia, podczas celebracji Święta Chrystusa Króla Wszechświata do naszej wspólnoty dołączają nowi Członkowie, tak stanie się również w tym roku!

Radujmy się tego dnia! Zapraszamy Was do Katedry Legnickiej na wspólne przeżycie uroczystości i Przyrzeczenia. Uczestniczyć możecie bezpośrednio w w Legnicy lub w domu, łącząc się z nami duchowo, dzięki prowadzonej transmisji LIVE ze świątyni.

Pytania prosimy kierować bezpośrednio do Prezesa Zarządu lub na adres ksmdl.zarzad@gmail.com.

Przez cnotę, naukę i pracę służyć Bogu i Ojczyźnie.

GOTÓW!